از چه ذخیره سازهای می توانید بازیابی اطلاعات کنید؟

از چه ذخیره سازهای می توانید بازیابی اطلاعات کنید؟

هرگاه از رایانه خود استفاده میکنید آیا فکر کرده اید که اطلاعات ذخیره شده آن چقدر برای شما مهم است عکسهایی که با خانواده ویا با دوستانتان گرفته ای ویا پروژه کاری و یا دانشجویی که انجام داده اید چقدر برای شما مهم است و حال اینکه این

اطلاعات کجا ذخیره شده است؟ و یا تا بحال فکر کرده اید رم خارجی دوربین شما مبسیار آسیب پذیر است و براحتی اطلاعات آن آسیب می بیندچگونه از اطلاعات آن نگهداری کنیم؟ آیا برای شما پیش آمده CD و DVD حاوی اطلاعات مهمتان به ناگاه اطلاعاتی را به شما نشان ندهد شما چه کردید؟

بله شاید عده ای از شما دوستان بدانید و این مسئله کمی هم خنده دار بنظر برسد و آمار نشان داده که خیلی ها نمی دانند که اطلاعاتشان کجا ذخیره می شود و اگر بهر دلیلی این اطلاعات آسیب ببیند چه قسمتی را باید به مرکز بازیابی اطلاعات ببرند.همانطور که در بالا اشاره کردم هارد دیسکها،سی دی ها، دی وی دی ها و حتی فلاپی ها و مموری ها و هر سیله ای که شما اطلاعات را بصورت دائم روی آن ذخیره میکنید را می توانید بازیابی اطلاعات کنید البته در نظر داشته باشید که فقط این کار را به یک متخصص بسپارید.

تماس با ژرف

آیا سوالی دارید ؟احتیاج به مشاوره و راهنمایی دارید؟

در مورد بازیابی اطلاعات به ما ایمیل بزنید و همان لحظه پاسخ خود را در یافت نمایید.

ایمیل های ارتباطی با بازیابی طلایی ژرف:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

لینک های مهم

  • امنیت اطلاعات
  • امنیت اطلاعات
  • تعمیرات و آموزش
  • تخفیفات طلایی
  • پشتیبانی شبکه

اهداف ژرف

بازیابی طلایی ژرف با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه بازیابی اطلاعات در بهمن ماه سال 1384 توسط کارشناسان حرفه ای ایران تاسیس شد.

بازیابی طلایی ژرف

Scroll to Top