طراحی وب سایت

 طراحی-وب-سایت

در دنیای  دیروز ویترین مغازه ها به کمک مغازه دارها آمد تا آنها محصولات خود را در معرض نمایش در بیاورند ولی مشکلات از آنجایی آغاز شد که بنندگان اجناس از راه دور برای دیدن کالا باید راه طولانی را طی کنند و این بسیار پر هزینه و وقت گیر بود تا زمانی که کاتالوگها و مجلات به کمک آمدند و حال در عصری زندگی میکنیم که این ابزارها نیز جواب گوی نیاز نیست باید با تکنولوژی پیشرفته تری به این امر کمک کرد.

وب سایت این روزها بهتر از وسیله دیگری می توانند محصولات و خدمات را به مشتریان معرفی کنند واین امر را میسر کنند که مشتری بدون مراجعه،  از هویت محل ارائه  خدمات یا فروشگاه با خبر و خرید خود را انجام دهد.

وب سایت به همراه خود مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود آورده که مهمترین آنها عبارتند از:

 1. داشتن یک کاتالوگ، اما با مزایای فراوان، یک کاتالوگ می‌تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت می‌تواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد وب سایت می تواند امکان جامع، با محتوای و جذاب تر را به ما بدهد. حال آنکه برای طراحی، چاپ و انتشار کاتالوگ نیاز به هزینه و وقت بسیار است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه‌ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن هزاران و یا میلیونها کاربر می‌توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.
 2. تاثیرات وب سایت در بازاریابی،موتورهای جستجوگر گوگل، یاهو، بینگ و غیره ... بدون هزینه برای شما بازاریابی می‌کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند، یعنی وقتی وب سایت شما طراحی می شود مسائلی در آن رعایت می شود که این موتور های جستجوگر به آن حساس بوده و وقتی کاربر محصول یا خدماتی را جستجو می کند به سایت مورد نظر هدایت می شود و این در صورتی است که میزان بازدید از سایت به کمک صاحب سایت می آید که بتواند خود را در موتور های جستجو گر بیشتر مطرح کند و بازدید بیشتری را داشته باشد حال اینکه پارامترهای زیاد دیگری هم در این مهم دخیل می باشد که طراح آن را در نظر میگیرد تا سایت شما در رتبه های بالای موتورهای جستجوگر قرار بگیرد.
 3. ایجاد قابلیتهای تبلیغاتی، با داشتن یک وب سایت صاحب یا مدیر آن میتواند از راهکارهای تبلیغاتی نیز بهره برده و در عرصه تجارت الکترونیک نیز وارد شود و حتی تبادل لینک با دیگر وب سایتها داشته باشد که این امر باعث بهتر شدن موقعیت وب سایت در رنگینگ موتورهای جستجوگر  می شود.
 4. در دسترس بودن،وب سایت شما همیشه در دسترس متقاضیان محصولات شماست و ایشان می توانند با یک کلیک از محصولات شما دیدن و حتی خرید نمایند که این امر همواره در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.
 5. فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی، شما می توانید با وب سایت، خود را به مرزهای دور و نزدیک معرفی نمایید و از داد و ستدد با آنها حتی بدون داشتن محدودیت جغرافیایی بهره مند گردید .
 6. درآمد زایی، بسته به نوع وهدف وب سایت و میزان فعالیت و به روز رسانی و رسیدگی به سایت شما می توانید از درآمد وب سایت خود نیز بهره مند شوید از درآمد زایی های وب سایت میتوان . تبلیغات، فروش آنلاین و... را نام برد.

 

 

 

تماس با ژرف

آیا سوالی دارید ؟احتیاج به مشاوره و راهنمایی دارید؟

در مورد بازیابی اطلاعات به ما ایمیل بزنید و همان لحظه پاسخ خود را در یافت نمایید.

ایمیل های ارتباطی با بازیابی طلایی ژرف:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

لینک های مهم

 • امنیت اطلاعات
 • امنیت اطلاعات
 • تعمیرات و آموزش
 • تخفیفات طلایی
 • پشتیبانی شبکه

اهداف ژرف

بازیابی طلایی ژرف با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه بازیابی اطلاعات در بهمن ماه سال 1384 توسط کارشناسان حرفه ای ایران تاسیس شد.

بازیابی طلایی ژرف

Scroll to Top